100% בטחון בקניה

התשלום מאובטח בטכנולוגיית SSL ותקן PCI המחמיר.

אנחנו יבואנים-והכי זולים-40% יותר זולים -חסכון ענק בסל בגימיקים,בזוהרים,כפכפים ומניפות -חובה ומשתלם- לבדוק  לפני הרכישה!

 

משלוח מהיר עם שליח אישי(לא דואר)- לבית/עבודה: עד 6 ימי עסקים ( מגיע בד"כ הרבה לפני)- -35 ש"ח  לכל הארץ -לזוהרים! בכפוף לתקנון.

מומלץ מאוד!!!!-לרכישות דחופות מהיום להיום-להגיע לחנות היבואן!!!!!!!!!!!, לקבל יעוץ מקצועי ,ולהתרשם ממגוון הזוהרים הענק שבמקום-שלם וקח במקום !!!!

  חנות היבואן-כתבת ושעות פעילות 

כתבת-רחוב הרצל 49 תל-אביב-הגעה מהירה ב-WAZE !!

א-ה: 8.00 - 17:45.00,,,יום  ו:14:30-8.00-חיסכון אמיתי וגדול -חובה להגיע!!מבחר הכי גדול בארץ לזוהרים,כפכפים,מניפות,

שירות לקוחות- היבואן---הסל הזול בארץ!!!!

מענה מהיר-לשאלות כתובות בלבד- סמס-בוואצאפ-054-6375400!

טלפון-072-2400251

מייל-amirazar@012.net.il

 חשוב!! לגולשים באתר -לא להשתמש בדפדפן של explorer, אלא רק ב- chrome !

 

 

 

תקנון

 

1.מבוא

תקנון אתר אינטרנט זה ,מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים בין "קניון האירועים"/"קניון הצעצועים"/"יוסף עזר" ע.מ 056405475 להלן:("קניון האירועים"ו/או "הנהלת האתר" ו/או "החנות" ו/או "האתר"ו/או ה "מוכר" לבין לקוחותיו להלן : ("לקוחות" ו/או "לקוח" ו/או  "רוכש" ו/או "משתתף" ו/או "גולש" ו/או ה "קונה ו/או "המשתמש") למכירת מוצרים להלן ("סחורה" ו/או "מוצר" ו/או "אביזרים" ו/או "שירותים")באמצעות אתר האינטרנט

 .ע"פ התנאים המפורטים להלן:

יודגש כי מטעמי נוחות נוסח התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

1.1 הקניה השימוש באתר על כל תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.

1.2 למען הסר ספק –קניה באתר ו/או הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לכל התנאים המופיעים בתקנון.

1.3 הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.

1.4 הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת,אולם השינויים לא יחולו על מוצרים או שירותים שנרכשו לפני שינוי התקנון.

1.5 אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

1.6 אין לרכוש בשם אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.

1.7 החברה תהיה רשאית למנוע מכל אדם להשתמש באתר או לרכוש בו במקרים הבאים:

א. הרוכש ביצע מעשה בלתי חוקי/ עבר על הוראות הדין

ב. הרוכש הפר את תנאי תקנון האתר

ג. הרוכש מסר פרטים שגויים במתכוון

הרוכש ביצע מעשה מחדל שיש בו לפגוע באתר

1.8 אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

1.9 אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך   אחרת.

1.9.1 בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת(מלבד שבתות וחגים). יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות

  1. 1.9.2 כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
  2. 1.9.3 הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.

 

2. תנאי הקניה דרך אתרPARTYKENION.CO.IL-

2.1 הקניה באתר תתאפשר לכל משתתף המעוניין לרכוש באתר מוצרים ו/או שירותים בכפוף לכך שמתקיימים לגביו התנאים הבאים יחדיו:

2.1.1 הלקוח הינו תושב ישראלי בעל תעודת זהות ישראלית ואשר מלאו לו 18 שנים.

2.1.2 בידי הלקוח כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.

2.1.3 מינימום הזמנת מוצרים באתר-100 ש"ח( מאה שקלים חדשים)

2.1.4 אספקת המוצרים ללקוח שהוזמנו על ידיו באתר ,תתבצע לאחר אישור חברת האשראי על תקינות העיסקה בכפוף לזמן האספקה המצוין בתקנון.

 

3.רכישת מוצרים דרך אתר  PARTYKENION.CO.ILוהתשלום.

3.1 הרכישה באתר פתוחה ללקוחות 24 שעות ביממה למעט ימי שבתות וחגים.

3.2 המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק.

3.3 מחירי המוצרים באתר אינם כוללים משלוח לבית הלקוח.

3.4 תמונות המוצרים באתר ,הינם לצורך המחשה ללקוח בלבד.

3.5 ניתן לרכוש באתר באמצעות כרטיסי אשראי או באמצעות PAYPAL .

3.6 המוצרים יסופקו בהתאם למלאי החנות, במידה ומוצר איננו קיים במלאי, תשלח לך הודעה מתאימה טלפונית או באמצעות הדואר האלקטרוני, במידה וישנה אופציה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים, תוגש ללקוח הצעה חלופית. במידה והלקוח יאשר- יקבל עידכון להזמנתו , במידה ויסרב- יקבל ביטול להזמנתו.

3.7רכישה אשר אושרה, מהווה רכישת המוצרים ו/או השירותים אשר מחייבים במלוא תשלום הסכום שהוצע על ידי אתרנו  עבור אותו מוצרים ו/או שירותים.

3.8 החיוב יבוצע בכרטיס אשראי (ע"פ האמור לעיל בפרק 2 )שאת פרטיו המלאים ימסור הרוכש /המשתתף. יודגש, כי במידה ולא נמסרו הפרטים המלאים או נמסרו פרטים כוזבים(דבר המהווה עבירה פלילית ע"פ הוראות חוק העונשין התשל"ז 1977 ו/או בכל דין), תהא החברה רשאית לבטל רכישה שאושרה.

 

4.הובלה/אספקת המוצרים

4.1 המוצרים המוזמנים ישלחו לכתבת הרוכש באמצעות חברת שליחויות פרטית-ומהירה ,יודגש כי בד"כ החבילה מגיעה עם שליח אישי(לא דואר) עד 6 ימי עסקים לערים וישובים מרכזים,אך ההתחייבות של האתר להגעת החבילה לכל יעד בארץ הינה ל-6 ימי עסקים לאחר התשלום.(ימי עסקים כהגדרתם באתר הינם ימי חול -ראשון עד חמישי ,ואינם כוללים שישי,שבת,ערבי חג,חגים,וחול המועד,כמו כן בתקופות החגים מועד האספקה יתעכב בהתאם לימי החג) כמו כן על הלקוח להיות זמין בטלפון שמסר /ימסור בהזמנה,

4.2 עלות המשלוח לבית הלקוח יחושב באתר ע"פ גודל/משקל החבילה, ובמיקום בית הלקוח בארץ, למעט מבצעים שיחולו  באתר מדי פעם שבהם עלות המשלוח תהיה אחידה לכל מקום בארץ.

4.3 הנהלת האתר לא יהיו אחראים לכל עיכוב או איחור באספקה ו/או לאי אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם.כמו כן כל שינוי של הלקוח ליעד אחר וחדש, לאחר שיגור החבילה ליעדה המקורי כפי שצויין בהזמנה באתר,יגרור חיוב נוסף בכפוף לחיוב של חברת המשלוחים ובהתאם.

4.4 הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 12:00 יטופלו רק למחרת,ויש להתייחס לזמני המשלוח בהתאם לכך.

4.5 ללקוח תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי (על ידי בעל כרטיס האשראי בהזמנה, ובהצגת תעודת זהות )וזאת בתיאום מראש בימים ובשעות הקבועות שיצויינו בדף הראשי של האתר, וע"פ הנחיות הנהלת האתר בלבד.

4.6 כל המוצרים באתר הינם חדשים ויסופקו לבית הלקוח באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וכמות המוצרים שבתוכה.

4.7 חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצרים.

4.8 אין כניסת שליחים לישובים/כפרים ערבים וישובים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון ביטחוני.

4.9 ישנה אפשרות לשירות אקספרס-מהיום להיום ,בתוספת תשלום נוסף על מחיר ההובלה הרגיל באתר,בכפוף לגודל החבילה ומיקום בית הלקוח בארץ-בהסכמת הנהלת האתר ובתיאום מראש בלבד!!

 

5. ביטול רכישה על ידי הרוכש

5.1 ביטול רכישה באתר ע"י הרוכש יתבצע בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן ,התשמ"א 1981(להלן:"חוק הגנת הצרכן)
5.2 ביטול רכישה לאחר קבלת המוצרים יתקבל במידה והמוצר יוחזר באריזתו המקורית היינו-אף מוצר לא נפתח, המוצר שלם וללא פגיעה,פגם או נזק מכל מין וסוג שהוא.
5.2 ביטול הרכישה על ידי הרוכש יעשה אך ורק בהודעה בכתב להנהלת האתר מצד הרוכש.
5.3 בתוך 30 יום מיום קבלת הודעת הביטול, יושב לרוכש הסכום ששולם על ידו בגין השירות ו/או המוצר בניכוי דמי ביטול (למעט דמי שילוח ואריזה) בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש''ח, לפי הנמוך, וזאת לפי הקבוע בסעיף 5(א) לחוק הגנת הצרכן ובניכוי עלות דמי סליקה לספק (לפי הקבוע בחוק בסעיף 5(ב)

5.3.1 במקרה של ביטול עסקה שנעשתה בכרטיס אשראי, תגבה עמלת ביטול נוספת בשיעור של 2.5% בגין סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, וזאת לפי הקבוע בחוק בסעיף 5(ב) לחוק הגנת הצרכן.

5.4 לא ניתן לבצע ביטול עסקה או החזרה של טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;לפי הקבוע בחוק הגנת הצרכן בסעיף 14ג' (4ד'.

5.5 לא ניתן להחזיר מוצרים של מועדי ישראל כדוגמת - תחפושות ואביזרי פורים, מוצרי יום העצמאות וכדומה.

5.6. ביטול רכישה על ידי האתר PARTYKENION.CO.IL
5.6.1  החברה תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, בשל כל סיבה, ובכל עת, לבטל או להפסיק עסקה ו/או מכירה, כולה או חלקה, ו/או את פעילות האתר, כולה או חלקה.
5.6.2 הודעה על ביטול או הפסקה מעין זה תימסר למשתתף או לרוכש, והנהלת האתר תמנע מחיוב כרטיס האשראי של הרוכש או תשיב לו כל סכום ששולם בגין השובר, השירותים ו/או המוצרים, ככל ששולם.
5.6.3 למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה למשתמש או לרוכש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה.

5.6.4 במידה ויתברר לאחר סיום המכירה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי ,רשאית הנהלת האתר לבטל את המכירה ו/או השירות ולהציע לרוכש מוצר חליפי דומה.ובכל מקרה של ביטול עסקה עקב סעיף זה לא יוטל אחריות על הנהלת האתר והנהלת האתר לא תשא בכל נזק ישיר,עקיף,תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי בגין ביטול המכירה.

       5.7 הצהרת פרטיות ואבטחת מידע

5.7.1 אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

*קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

*סמכות עניינית לשיפוט

5.7.2 העסקאות באתר PARTYKENION.CO.IL מבוצעות באמצעות כרטיס אשראי ומאובטחות  על ידי SSL ,באמצעות טכנולוגית SSL ,כל מידע בדבר פרטי הכרטיס אשראי ופרטים אישיים מוצפנים ומאובטחים.

5.7.3 הנהלת האתר נוקטת בכל האמצעים שברשותה על מנת לשמור היטב על סודיות המידע.

5.7.4 לאור האמור לעיל ,הנהלת האתר לא תהיה אחראית בשום אופן או מקרה במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או כוח עליון לכל מיני נזקים מכל מין וסוג שהוא.

5.8 שירות לקוחות

5.8.1 ניתן להתקשר בכל נושא  בנוגע לאתר בטלפון 072-2400251 או ל-0546375400 לקבלת פרטים ומידע נוסף על כל המוצרים והשירותים שמוצעים באתר.

5.8.2 ניתן לבצע איסוף עצמי של החבילה, ממחסן היבואן בתיאום מראש בימים ובשעות הקבועות שצויינו בכותרת האתר ממחסן היבואן ברחוב הרצל 49 תל אביב.

5.8.3 ניתן לבצע רכישה ישירה באמצעות כרטיס אשראי/מזומן במחסן/חנות היבואן ברחוב הרצל 49 תל אביב משעה 8:00 -1800 (בימי שישי וערבי חג עד 14:300)-ללא תיאום מראש.

5.9 סמכות שיפוט.

 על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו תהיה בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב. דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בתל אביב בלבד.